Våra medarbetare

Hör av dig till oss

Berätta för oss vilka utmaningar du är redo att anta. Vi är angelägna om att bli en del av din framgångssaga.

Kontakt

Norstat - Contact
Norstat - Team

Henrik Åquist

VD

T: +46 (0)708-368 102
henrik.aquist@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Erik Tageson

Sales & Marketing Director

T: +46 709 95 70 11
erik.tageson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Andreas Nilsson

Kundansvarig och projektledare & Metodansvarig Online

T: 070-789 6014
andreas.nilsson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Anna Frejfors

Projektledare

T: +46 73 532 7233
anna.frejfors@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Christian Rogard

Project Manager

T: +46 840 021 380
christian.rogard@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Elin Hammarman

Project Manager & Head of Production

T: +46 (0)13-489 40 26
elin.hammarman@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Harald Julander

Metodansvarig KVAL

T: 073-544 4279
harald.julander@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Henrik Jakobson

Kundutvecklare

T: +46 (0)13-489 40 09
henrik.jakobson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Henrik Kronberg

Panel Manager

T: 070-898 9853
henrik.kronberg@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Johan Hermansson

Project Manager & Metodansvarig Face2Face & Mystery Shopping

T: 073-962 0174
johan.hermansson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Jonas Horn

Projektledare

T: +49 89 5480 194 49
jonas.horn@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Josefin Krona

Projektledare

T: +46 (0)31-788 14 72
josefin.krona@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Karin Häggström

Projektledare

T: +46 (0)31-788 10 78
karin.haggstrom@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Lisa Eriksson

Projektledare

T: +46 (0)13-489 40 11
lisa.eriksson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Lisa Rydberg

Project Manager

T: +46768682578
lisa.rydberg@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Ludvig Jönsson

Projektledare

T: +46 76 250 9413
ludvig.jonsson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Nathalie Igemark

Project Manager

T: +46 73 671 1248
nathalie.igemark@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Oscar Holm

Projektledare

T: +46 (0)13-489 40 67
oscar.holm@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Zara Johansson

Project Manager

T: +46708727732
zara.johansson@norstat.se

Henrik Åquist
VD

Erik Tageson
Sales & Marketing Director

Andreas Nilsson
Kundansvarig och projektledare & Metodansvarig Online

Anna Frejfors
Projektledare

Christian Rogard
Project Manager

Elin Hammarman
Project Manager & Head of Production

Harald Julander
Metodansvarig KVAL

Henrik Jakobson
Kundutvecklare

Henrik Kronberg
Panel Manager

Johan Hermansson
Project Manager & Metodansvarig Face2Face & Mystery Shopping

Jonas Horn
Projektledare

Josefin Krona
Projektledare

Karin Häggström
Projektledare

Lisa Eriksson
Projektledare

Lisa Rydberg
Project Manager

Ludvig Jönsson
Projektledare

Nathalie Igemark
Project Manager

Oscar Holm
Projektledare

Zara Johansson
Project Manager

Kontor

Stockholm

Norstat Sverige

Norstat Sverige AB
Sveavägen 61, Visiting Address: Saltmätargatan 22A, 11359 Stockholm
Sweden
T: +46 (0)8-400 213 50
E: info(at)norstat.se

Linköping

Norstat Sverige

Norstat Sverige AB
S:t Larsgatan 32 B, 58224 Linköping
Sweden
T: +46 (0)13-489 40 00
E: info(at)norstat.se

Göteborg

Norstat Sverige

Norstat Sverige AB
Kungsgatan 41 1 tr., 41115 Göteborg
Sweden
T: +46 (0)31-13 34 72
E: info(at)norstat.se

Här finns vi

Prenumerera
på vårt nyhetsbrev