Våra medarbetare

Hör av dig till oss

Berätta för oss vilka utmaningar du är redo att anta. Vi är angelägna om att bli en del av din framgångssaga.

Kontakt

Norstat - Contact
Norstat - Team

Henrik Åquist

VD

T: +46 (0)708-368 102
henrik.aquist@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Erik Tageson

Sales & Marketing Director

T: +46(0)709 957011
erik.tageson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Andreas Nilsson

Project Manager

T: +46(0)707 896014
andreas.nilsson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Anna Frejfors

Project Manager

T: +46(0)735 327233
anna.frejfors@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Caroline Berg

Project Manager

T: +46(0)735 444520
caroline.berg@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Christian Rogard

Project Manager

T: +46(0)703 347487
christian.rogard@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Elin Hammarman

Project Manager & Head of Production

T: +46(0)734 225290
elin.hammarman@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Harald Julander

Project Manager

T: +46(0)735 444279
harald.julander@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Henrik Jakobson

Client Developer

T: +46(0)708 346346
henrik.jakobson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Henrik Kronberg

Panel Manager

T: +46(0)708 989853
henrik.kronberg@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Johan Hermansson

Project Manager

T: +46(0)739 620174
johan.hermansson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Jonas Horn

Project Manager

T: +49 89 5480 194 49
jonas.horn@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Josefin Krona

Project Manager

T: +46(0)761 681612
josefin.krona@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Karin Häggström

Project Manager

T: +46(0)723 241247
karin.haggstrom@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Lisa Almroth

Project Manager

T: +46(0)735 320132
lisa.eriksson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Lisa Rydberg

Project Manager

T: +46(0)70 3191087
lisa.rydberg@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Nathalie Igemark

Project Manager

T: +46(0)736 711248
nathalie.igemark@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Oscar Holm

Project Manager

T: +46(0)761 681622
oscar.holm@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Torbjörn Månsson

Project Manager

T: +46(0)709 699001
torbjorn.mansson@norstat.se

Norstat - Contact
Norstat - Team

Zara Johansson

Project Manager

T: +46(0)708 727732
zara.johansson@norstat.se

Henrik Åquist
VD

Erik Tageson
Sales & Marketing Director

Andreas Nilsson
Project Manager

Anna Frejfors
Project Manager

Caroline Berg
Project Manager

Christian Rogard
Project Manager

Elin Hammarman
Project Manager & Head of Production

Harald Julander
Project Manager

Henrik Jakobson
Client Developer

Henrik Kronberg
Panel Manager

Johan Hermansson
Project Manager

Jonas Horn
Project Manager

Josefin Krona
Project Manager

Karin Häggström
Project Manager

Lisa Almroth
Project Manager

Lisa Rydberg
Project Manager

Nathalie Igemark
Project Manager

Oscar Holm
Project Manager

Torbjörn Månsson
Project Manager

Zara Johansson
Project Manager

captcha
Kontor

Stockholm

Norstat Sverige

Norstat Sverige AB
Sveavägen 61, Visiting Address: Saltmätargatan 22A, 11359 Stockholm
Sweden
T: +46 (0)8-400 213 50
E: info(at)norstat.se

Linköping

Norstat Sverige

Norstat Sverige AB
S:t Larsgatan 32 B, 58224 Linköping
Sweden
T: +46 (0)13-489 40 00
E: info(at)norstat.se

Göteborg

Norstat Sverige

Norstat Sverige AB
Kungsgatan 41 1 tr., 41115 Göteborg
Sweden
T: +46 (0)31-13 34 72
E: info(at)norstat.se

Här finns vi

Prenumerera
på vårt nyhetsbrev